Skontaktuj się z nami

Adres:

Invest Park Hajduki S.A.
ul. Stalowa 17
41-506 Chorzów

www:

www.parkhajduki.pl

Telefony:

Biuro Zarządu
+48 32 771 40 70
+48 32 771 40 73 (fax)
Dział Nieruchomości
+48 512 370 169
Dział Finansowy
+48 32 771 40 75

Godziny:

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 – 16:00.

Mail:

biuro@parkhajduki.pl

Koordynaty:

SZER: 50.280393
DŁ: 18.937067

Wyślij wiadomość


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Zostałem poinformowany, że podanie tych danych jest dobrowolne, acz niezbędne, jeżeli chcę uzyskać odpowiedź na wysłane zapytanie.

  Klauzula RODO - rozwiń aby dowiedzieć się jak przetwarzamy Twoje dane osobowe...

  Pana/Pani dane osobowe, podane w formularzu kontaktowym, przetwarzane będą przez Spółkę Invest Park Hajduki S.A. z siedzibą w Chorzowie (41-506), ul. Stalowa 17, jako Administratora, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie, obsługi tego zapytania oraz w celach archiwalnych. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w szczególności poprzez wprowadzanie danych osobowych do rejestrów Administratora, przechowywanie ich przez Administratora. Przetwarzane dane będą przechowywane przez Administratora przez okres niezbędny do realizacji celów oznaczonych w niniejszej klauzuli, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie niezbędnym dla zabezpieczenia dochodzenia ewentualnych roszczeń oraz spełnienia obowiązków wynikających z przepisami prawa. Informujemy o przysługujących Panu/Pani uprawnieniach, w tym o prawie dostępu do treści swoich danych, o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu, prawie do przenoszenia danych, prawie do wniesienia sprzeciwu, a także o przysługującym Panu/Pani prawie do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku przetwarzania naruszającego przepisy prawa.

  Dojazd i lokalizacja

  Invest Park Hajduki jest zlokalizowany w centrum Aglomeracji Górnośląskiej, w południowej części Chorzowa, na terenach poprzemysłowych w sąsiedztwie Huty Batory. Obiekt charakteryzuje się doskonałym położeniem logistycznym, które zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjno-transportowej:

  • Drogowej Trasy Średnicowej– 1 km (4 min.)

  • autostrady A4 – 3 km (8 min.)

  • centrum Katowic – 8 km (12 min.)

  • centrum Gliwic – 26 km (25 min.)

  • portu lotniczego w Pyrzowicach – 30 km (35 min.)

  • portu lotniczego w Balicach – 75 km (55 min.)

  • dworca PKP i przystanków – 200 m